Gry – Encyklopedia gier strategicznych i taktycznych

Poniżej znajdziesz gry, którym poświęciliśmy najwięcej uwagi na łamach serwisu. Nie da się ukryć, że początkowe zestawienie jest raczej skromne, ale będziemy sukcesywnie rozwijać je o nowe pozycje wraz z kolejnymi premierami i publikacjami. Sprawdź najważniejsze informacje o poszczególnych tytułach i skocz bezpośrednio do kluczowych artykułów.

Strategus.pl to serwis o grach na PC i konsole ze szczególnym naciskiem na gry strategiczne i taktyczne. Tym samym, nawet jeśli w publikacjach pojawią się produkcje z rozmaitych gatunków, to ta sekcja zarezerwowana jest wyłącznie dla niszy.

Poszczególne strony w Encyklopedii zawierają informacje dotyczące tematyki, trybów rozgrywki, fabuły, mechanik rozgrywki oraz wymagań sprzętowych. Znajdziesz tam też datę premiery, producenta, wydawcę i listę platform sprzętowych oraz najważniejsze materiały wideo.

Jeśli szczególnie upodobałeś sobie jakąś produkcję, a brakuje jej w naszym serwisie, to koniecznie daj nam znać. Postaramy się poświęcić jej dużo więcej uwagi w nadchodzących publikacjach. Tymczasem rozejrzyj się po Encyklopedii, zajrzyj na główną i wpadaj regularnie po najnowsze wieści.