15 gier za darmo Epic Games Store. Odbierz prezenty (aktualizacja 20/12)

  • Post category:Newsy

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami Epic Games Store już dziś pojawi się pierwsza z 15 gier za darmo w ramach świątecznej promocji. Podobnie jak w poprzednich latach liczba okazji oznacza znacznie krótszy czas na skorzystanie z ofert. Na odebranie każdego prezentu masz tylko 24 godziny. Poniżej regularnie aktualizowana lista z bieżącą okazją. Wpadaj codziennie po nowe podarki.

Po więcej gier za darmo na PC w grudniu udaj się tutaj.

15 gier za darmo Epic

15 gier za darmo od Epic Games – 20/12 – Wolfenstein: The New Order

15 gier za darmo Epic Wolfenstein

Następny dzień promocji na darmowe gry na PC i zarazem pierwsza znacznie głośniejsza produkcja. Od dzisiaj odbierzesz za darmo Wolfenstein: The New Order od Machine Games. Pierwszoosobowa strzelana to siódma pełnoprawna odsłona popularnego cyklu, w której stajemy do walki z Nazistami. Tym razem B.J. Blazkowicz przenosi się do lat 60. XX wieku, by doświadczyć tytułowego nowego porządku. Ten ustanowili Naziści w alternatywnej przyszłości, zdobywając cały świat dzięki Wunderwaffe. Jak na serię przystało, nie zabraknie brutalnych starć i wyrazistych postaci.

15 gier za darmo od Epic Games – 19/12 – Them’s Fightin’ Herds

herds

Chociaż poniedziałek przed świętami, to już kwintesencja masochizmu, to niemal jest już za nami. W międzyczasie Epic Games ruszyło z kolejnym dniem bożonarodzeniowej akcji, oferując za darmo Them’s Fightin’ Herds. Nietypowa bijatyka z portfolio Humble Games pozwala toczyć prawdziwie emocjonujące starcia z udziałem uroczych zwierząt. Podczas rozgrywki stajemy po stronie mieszkańców fantastycznej krainy, którzy chcą na dobre przepędzić najeźdźców, a droga do celu wiedzie przez dwuwymiarowe areny, na których kopyta pójdą w ruch. Gra pozwala zarówno na zabawę w pojedynkę, jak i przez sieć czy na wspólnym ekranie.

15 gier za darmo od Epic Games – 18/12 – Sable

Sable

Czwarty dzień promocji i następna darmówka do odebrania. Tym razem każdy zainteresowany może poczęstować się przygodówką z otwartym światem z katalogu Raw Fury. Sable przenosi nas na tajemniczą planetę, gdzie towarzyszymy tytułowej bohaterce w rytuale przejścia. Produkcja oferuje sporo przestrzeni do eksploracji, wspinaczki, interakcji z NPC-ami oraz światem przedstawionym. Wszystko z myślą o zabawie singlowej w unikalnym stylu wizualnym.

15 gier za darmo od Epic Games – 17/12 – Costume Quest 2

costume quest 2

Kolejny dzień i następna darmowa gra na PC. Dzisiaj ruszyła akcja z udostępnionym za darmo Costume Quest 2. Turowe RPG od Duble Fine przenosi nas do Halloween, gdzie wcielamy się w dwójkę dzieci. Te przemierzają rozmaite lokacje stając do walki z przeciwnikami. Podczas starć nasi podopieczni przywdziewają stroje różnych herosów, które zapewniają im magiczne moce.

15 gier za darmo od Epic – 16/12 – Horizon Chase Turbo

2 epic

Dzisiaj do jadłospisu darmowych świątecznych gier na PC trafiło Horizon Chase Turbo. Ulepszone wydanie mobilnej gry wyścigowej w stylu retro oferuje przeszło setkę tras, na których powalczymy o najlepszy czas z kokpitu kilkudziesięciu różnych aut. Tytuł obok zabawy w singlu oferuje też wyścigi dla maksymalnie czterech osób na podzielonym ekranie. Oferta pozostanie aktywna tylko do 17:00 17 grudnia.

15 gier za darmo od Epic – 15/12 – Bloons TD 6

TD 6

Pierwszym z prezentów jest strategia typu tower defence zatytułowana Bloons TD 6 opracowana przez studio Ninja Kiwi. Podczas rozgrywki bronimy małp przed tytułowymi Bloons, wznosząc rozmaite barykady i wieże. Wrogie natarcia odpieramy, korzystając z siły naszych umocnień oraz specjalnych zdolności małpich bohaterów. Twórcy przygotowali 22 herosów o unikalnych zdolnościach oraz kilkadziesiąt map, na których możemy sprawdzić swoje szanse w starciu z wrogami. Całość z myślą o zabawie dla pojedynczego gracza oraz sieciowej kooperacji dla maksymalnie czterech osób.