Against the Storm odlicza do pełnej wersji. Data premiery, nowy tryb i debiut w Game Pass

  • Post category:Newsy

Polski city builder otrzyma pełną wersję jeszcze w tym roku. Data premiery Against the Storm i zapowiedź nowego trybu rozgrywki.

Polskie city buildery jeszcze nie powiedziały w tym roku ostatniego słowa. Może i wyczekiwane Manor Lords przeskoczyło na kwiecień, ale pojawił się inny bohater. Uznane przez użytkowników Steam dzieło wrocławskiego Eremite Games otrzymało oficjalny termin debiutu. Data premiery strategii Against the Storm przypada na 8 grudnia. Tytuł ukaże się równocześnie na Steam, GOG, Epic Games Store i w katalogu PC Game Pass. Najnowszy zwiastun znajdziesz na końcu wiadomości.

Against the Storm

Against the Storm – data premiery i zawartość wersji 1.0

Wprawdzie przez cały okres wczesnego dostępu deweloperzy nie skąpili zmian i nowości, ale zostawili coś specjalnego na pełnoprawną premierę. Z komunikatu ekipy dowiadujemy się o trybie Queen’s Hand Trial, który poświęcono doświadczonym graczom poszukującym karkołomnych wyzwań.

Podczas zabawy w Queen’s Hand Trial wicekról ma jeden cykl na przekucie Adamantowej Pieczęci (tłumaczenie własne). Gdyby to nie wystarczyło, to deweloperzy dorzucają jeszcze permanentną śmierć, ograniczenia w rozwoju i całkowity reset postępów dla tych, którym się nie uda. Nagrodą dla zwycięzcy będzie specjalna audiencja u Spalonej Królowej.

Jeszcze przed wersją 1.0 Against the Storm otrzyma cykliczną aktualizację z pakietem poprawek, ale studio ostrzega, iż będzie nieco mniejsza, niż te dotychczasowe. Przy okazji ekipa podziękowała graczom za słowa uznania i czynny udział w ulepszaniu wydanej w minionym roku strategii.

Polska strategia city-builder rozpoczęła przygodę w Steam Early Access 1 listopada minionego roku. Walka z apokaliptycznym deszczem w imię Spalonej Królowej zdecydowanie przypadła do gustu fanom gatunku. Rolę wicekróla jaszczurek, bobrów i lisów doceniło 95% spośród 15 tysięcy oceniających użytkowników Steam.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.