Amnesia: Rebirth za darmo. Odbierz dwie darmowe gry w Epic Games Store

  • Post category:Newsy

Jak co czwartek Epic Games Store obdarowuje nas kolejnymi prezentami. Dziś możesz sięgnąć po następne dwie darmowe gry na komputery osobiste. Do 17:00 czasu polskiego w czwartek 28 kwietnia zgłoś się po Amnesia: Rebirth i Riverbond za darmo. Promocja trwa zwyczajowo tydzień, a po jej zakończeniu udostępnione zostaną gry Just Die Already i Paradigm. Po więcej okazji udaj się do naszego zestawienia kwietniowych gier za darmo na PC.

amnesia rebirth screen

Amnesia: Rebirth za darmo w Epic Games Store. Pierwszoosobowy survival horror wydany w 2020 roku na PC i PlayStation 5. Frictional Games nie straciło formy i dalej prześladuje graczami niepokojącym połączeniem akcji i oprawy audiowizualnej. Gra spodobała się krytykom i użytkownikom Steam, więc jeśli lubisz horrory, to przypadnie do gustu również tobie.

Riverbond za darmo w Epic Games Store. Na pierwszy rzut oka przypomina Minecraft Dungeons. RPG akcji w formule hack-n-slash przenosi nas do świata fantasy, który ujęto w pixelartowym stylu. Podczas rozgrywki przedzieramy się przez kolejne lokacje, pozbawiając życia napotkanych przeciwników i niszcząc zaprojektowane przez twórców poziomy.