Rusza darmowy tydzień z Anno 1800. Premiera DLC Seeds of Change

  • Post category:Newsy

Ubisoft postanowił uczcić rozpoczęcie czwartego roku wsparcia dla strategii studia Blue Byte. Wydawca startuje darmowy tydzień z Anno 1800, który rozpoczyna się dziś o 18:00 czasu lokalnego i potrwa do 19 kwietnia. W darmowe Anno 1800 zagrasz za pośrednictwem usług Ubisoft Connect i Epic Games Store.

Anno 1800 Seeds of Change

Już teraz możesz pobrać pliki gry, by jak najwięcej korzystać z darmowego dostępu. Ubisoft obiecuje, że wszystkie poczynione postępy zostaną zachowane, jeśli zdecydujesz się na zakup gry po zakończeniu akcji. Przy okazji sprawdź wymagania sprzętowe Anno 1800 na PC.

Anno 1800: Seeds of Change

Start czwartego sezonu rozwoju Anno 1800 to zarazem premiera DLC zatytułowanego Seeds of Change. Pakiet wprowadza nowe możliwości rozwoju rolnictwa w Nowym Świecie, którego owoce możesz potem eksportować do Europy. DLC oferuje też nowy scenariusz Seasons of Silver, w którym jako Vasco Oliveira postaramy się zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na srebro pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Kolejne DLC czwartego sezonu pojawią się latem i przed końcem roku kalendarzowego. Tymczasem darmowy tydzień z Anno 1800 ma jeszcze bardziej podnieść popyt na nowości w grze.

Premiera Anno 1800 odbyła się w kwietniu 2019 roku. Na tę chwilę jest to jedyna strategia w portfolio wydawcy, która sprostała oczekiwaniom graczy. W drodze jest także nowe The Settlers, ale trudno powiedzieć, czy tytuł wciąż powinien widnieć na liście najważniejszych premier 2022 roku.

Źródło: Ubisoft.