Arms Trade Tycoon: Tanks z datą premiery w Steam Early Access. Wygraj wojnę od kuchni

  • Post category:Newsy

Tym razem smakowity kąsek dla entuzjastów przemysłu zbrojeniowego, a konkretnie czołgów. Microprose ogłosiło kolejny debiut gry ze swojego katalogu w usłudze Steam Early Access. Tym razem mowa o Arms Trade Tycoon: Tanks, strategii ekonomicznej, której data premiery przypada już na 6 lutego.

Arms Trade Tycoon Tanks

Arms Trade Tycoon Tanks – data premiery i zawartość wczesnego dostępu

Już na wstępie warto zaznaczyć, że wczesny dostęp to głównie formalność. Szwedzkie FunGi planuje jeszcze w tym roku ukończyć prace nad wersją 1.0, ale liczy się z potencjalnymi przeszkodami. Na dzień połowicznego debiutu twórcy oddadzą w nasze ręce kompletny zestaw mechanik, których użyjemy, by zmonopolizować brytyjski rynek czołgów w czasie I wojny światowej.

Tytuł zakłada zarówno odtwarzanie historycznych modeli, jak i konstruowanie zupełnie nowych pojazdów. W ten sposób ukształtujemy nie tylko rynek, ale i ówczesne pola bitew. Każdy nowy model czołgi własnoręcznie przetestujemy w boju, od symbolicznych wymian, aż po walki na froncie wojny.

Arms Trade Tycoon Tanks screenshot

Pełna wersja Arms Trade Tycoon Tanks zaoferuje znacznie bardziej rozbudowane mechaniki zabawy, kolejne epoki rozwoju przemysłu zbrojeniowego oraz więcej nacji. Jak wynika z celów osiągniętych podczas zbiórki na Kickstarterze, do Brytyjczyków dołączą Niemcy, Stany Zjednoczone, Rosja i Francja. Jednocześnie kampania poprowadzi nas od pierwszych modeli czołgów aż po czasy współczesne.

Więcej informacji, wraz z konkretnym planem rozwoju wcześniaka pojawi się najpewniej krótko po debiucie w Steam Early Access. Tymczasem rzuć okiem na załączony poniżej zwiastun i pozostałe materiały opublikowane przez twórców.

Korzystając z okazji odsyłamy cię do artykułu, w którym zebraliśmy wszystkie najważniejsze strategie 2024 roku.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.