Arms Trade Tycoon: Tanks już dostępne. Zmonopolizuj rynek zbrojeniowy

  • Post category:Newsy

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami MicroProse dostarczyło na rynek kolejną produkcję. Dziś do usługi wczesnego dostępu dołączyła strategia ekonomiczna skupiająca się na przemyśle zbrojeniowym, a konkretnie na czołgach. Premiera Arms Trade Tycoon: Tanks to, na tę chwilę, gratka przede wszystkim dla miłośników I wojny światowej. Jednak w dłuższej perspektywie tytuł otrzyma zawartość aż po czasy współczesne. Cena wpisowego do branży zbrojeniowej, z premierowym rabatem na Steam, to około 125 złotych.

Arms Trade Tycoon Tanks premiera

Arms Trade Tycoon: Tanks – premiera i plany rozwoju wczesnego dostępu

Póki co mamy do dyspozycji wyłącznie brytyjskie czołgi z czasu Wielkiej Wojny. Pozwala to zarówno odtwarzać klasyczne konstrukcje, jak i projektować zupełnie oryginalne czołgi. Wszystkie kluczowe mechaniki są dostępne już na debiut we wczesnym dostępie, co oznacza nie tylko walkę o rynek, rozwijanie nowych technologii, projektowanie czołgów, ale i testowanie ich w warunkach bojowych. Jednak zakres naszych działań jest wyraźnie ograniczony.

W nadchodzących aktualizacjach Arms Trade Tycoon: Tanks studio FunGi zamierza dorzucać nowe komponenty dla czołgów z dalszych epok i różnych nacji. Pojawią się też nowe konflikty, podczas których sprawdzimy, jak nasze projekty radzą sobie w boju. Poszczególne mechaniki zostaną też doszlifowane za głosami fanów. Wszystko to w oczekiwaniu na premierę pełnej wersji, która – z dużym prawdopodobieństwem – odbędzie się jeszcze w tym roku.

Zobacz załączony poniżej zwiastun strategii i sprawdź minimalne i zalecane wymagania sprzętowe Arms Trade Tycoon: Tanks.

Pozostałe ciekawe premiery lutego znajdziesz tutaj.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.