Assassin’s Creed Shadows z dwójką bohaterów. Data premiery i zwiastun

  • Post category:Newsy

Ubisoft pochwalił się w sieci kolejną odsłoną serii poświęconej skrytobójcom. Tym razem Francuzi zabiorą nas do feudalnej Japonii w Assassin’s Creed Shadows, które zadebiutuje jeszcze w tym roku. Przygodowa gra akcji ukaże się dokładnie 15 listopada na PC, PlayStation 5 i Xbox Series, oczywiście omijając przy tym platformę Steam. Zobacz załączony poniżej zwiastun.

Assassins Creed Shadows

Assassin’s Creed Shadows zaoferuje rozgrywkę dwójką bohaterów o zgoła odmiennych predyspozycjach. Do Kraju Kwitnącej Wiśni przeniesiemy się jako Yasuke, samuraj biegły w bezpośrednich starciach lub zwinna shinobi Naoe. Każda z postaci premiuje inny styl rozgrywki, zadania, tło fabularne i podejście do rzuconych nam wyzwań. Równocześnie Ubisoft obiecuje eksplorację niesamowitego świata, budowanie własnej siatki szpiegowskiej, pozyskiwanie sojuszników i reaktywne otoczenie.

Wszystko to obejrzymy na pełnoprawnym pokazie rozgrywki już w czerwcu, a tymczasem wydawca uruchomił zmówienia przedpremierowe. Podstawowe wydanie w Ubisoft Store kosztuje 289,90 złotych. Jak na Ubisoft przystało, są też oczywiście wydania Gold i Ultimate, które dorzucają wczesny dostęp, dodatkową misję, planowane rozszerzenia i fikuśne stroje.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.

Źródło: Ubisoft Store.