Strategia w świecie The Falconeer z datą premiery. Niebawem demo na PC i konsolach

  • Post category:Newsy

Kolejna produkcja wielkimi literami wpisuje swój tytuł do kalendarza wydawniczego. Tym razem mowa o intrygującej strategii od twórcy utytułowanego The Falconeer z 2020 roku. Wired Production poinformowało, iż data premiery Bulwark: Falconner Chronicles przypada na 26 marca.

Lista platform docelowych jest w tym przypadku dosyć obszerna – gra zmierza na PC, PlayStation 4 i 5 oraz Xbox One i Series. Co więcej, już 30 stycznia na wszystkich wspomnianych urządzeniach pojawi się wersja demonstracyjna.

Bulwark Falconeer Chronicles data premiery

Bulwark: Falconner Chronicles to niebezpośrednia kontynuacja wspomnianego już The Falconeer. Tomas Sala postanowił rozwinąć emocjonujące walki powietrzne o budowanie miast, które pozwoli wykorzystać każdy gram naszej kreatywności. W toku rozgrywki powrócimy do Wielkiego Ursee, oceanicznego świata zniszczonego przez konflikt sprzed 40 lat. Ten wymaga odbudowy, którą rozpoczniemy, osiedlając się na jednej z nieregularnych skał. Tu rozwiniemy miasteczko i z czasem dostosujemy je do swoich potrzeb.

Wraz z rozwojem gospodarki przyjdzie pora na strzeliste wieże, potężne fortece szlaki handlowe i wyprawy wojenne. Wszystko to w otwartym świecie czekającym na eksplorację; przy konfliktach, które tylko czekają, by opowiedzieć się po jednej ze stron i z budowaniem ograniczonym wyłącznie przez naszą wyobraźnię.

Zapowiada się relaksująca pozycja na wieczorne posiedzenie, ale kto wie, może Bulwark: Falconner Chronicles pokaże też pazury. Wypatrujemy kolejnych materiałów i nieodległej już premiery demka.

Pozostałe ciekawe premiery gier strategicznych w 2024 roku znajdziesz tutaj.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.