Front zachodni wzywa. Call to Arms: Gates of Hell – Liberation zadebiutuje w listopadzie

  • Post category:Newsy

Call to Arms: Gates of Hell już niedługo otrzyma front zachodni. Data premiery dodatku Liberation i kolejnej aktualizacji zawartości gry.

Jeszcze przy okazji sierpniowej zapowiedzi Liberation twórcy deklarowali, że na front zachodni udany się przed końcem roku. Wygląda na to, że słowa dotrzymają. W najnowszym wpisie na Steam pojawił się konkretny termin debiutu nowego dodatku do Call to Arms: Gates of Hell. Data premiery Liberation przypada na 29 listopada.

Data premiery Liberation

Nieco wcześniej, bo zapewne 20 listopada na serwerach pojawi się aktualizacja zawartości opatrzona numerem 5. Kolejna, ale nie ostatnia paczka darmowych nowości wprowadzi kilkanaście nowych jednostek dla Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Finlandii. Twórcy chwalą się przy tym, że wraz z poprzednimi wrzutkami nowinek Call to Arms: Gates of Hell jest już dwukrotnie większe, niż na dzień premiery w 2021 roku.

Sam dodatek wprowadza nową kampanię dla Stanów Zjednoczonych, a także zawartość Niemiec dla frontu zachodniego z 1944 roku. Twórcy przygotowali 12 misji w kampaniach, 4 amerykańskie potyczki, a także ponad 200 jednostek i broni palnych. Wszystko to uzupełni kilkadziesiąt nowych map i przeszło 500 obiektów, które wykorzystamy w edytorze.

Jednym słowem zapowiada się sporo oczekiwanej zawartości dla wszystkich, którzy ze smutkiem przyjęli wieści o przesunięciu Men of War 2 na 2024 rok.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.

Źródło: Steam.