XCOM w 41. millenium. 20 minut gameplayu z Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters

  • Post category:Newsy

Redakcja serwisu GameSpot opublikowała w sieci długi zapis rozgrywki z nadchodzącej gry taktycznej w świecie Warhammera 40,000. Gameplay z Chaos Gate Daemonhunters uchwycono na jednej z wielu misji, które rozegramy już na początku maja. Na pierwszy rzut oka nowe Chaos Gate wygląda jak XCOM osadzony w 41. millenium świata Games Workshop.

daemonhunters chaos gate

Do naszej dyspozycji otrzymujemy czterech Grey Knights, którzy muszą wzajemnie się uzupełniać, by pokonać popleczników Nurgle’a. Mamy efektowne umiejętności, krótkie scenki i mnóstwo swobody na starannie zaprojektowanych arenach. Zobacz niemal 20-minutowy materiał poniżej.

Gameplay z Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters to zaledwie rozgrzewka przed premierą 5 maja. Zanim ta się odbędzie, czeka nas jeszcze kilka streamów dewelopera, podczas których, widzowie mogą otrzymać kilka przedmiotów do wykorzystania w grze. Tytuł zmierza tylko na komputery osobiste w sklepach Steam i Epic Games Store.

Dowiedź się więcej o umiejętnościach Grey Knights w Chaos Gate – Daemonhunters i sprawdź pozostałe nadchodzące premiery nowych gier w świecie Warhammera.