Juliusz Cezar w Civilization 6. Odbierz darmowego przywódcę w strategii

  • Post category:Newsy

Dopiero co informowaliśmy o zapowiedzi Leader Pass do Civilization 6, a tymczasem Firaxis Games przygotowało kolejną niespodziankę. Okazuje się, że przy okazji przywołanej Przepustki przywódców w strategii pojawi się jeszcze jeden lider – Juliusz Cezar poprowadzi Rzym w Civilization 6. Co ważne, nowa nacja jest dostępna za darmo dla wszystkich zainteresowanych, ale trzeba spełnić jeden warunek. Żeby Cezar trafił do twojej gry, musisz powiązać swoje konto 2K Games z profilem na Steam lub Epic Games Store. Wszystko zależy od tego, gdzie masz swoje Civ 6. Akcja jest ograniczona czasowo, ale bez pośpiechu – masz czas do 24 listopada 2024 roku.

Juliusz Cezar w Civilization 6

Juliusz Cezar za darmo w Civilization 6 – jak odebrać prezent?

Jeśli chcesz rozszerzyć swoją listę nacji o Rzym na czele z Cezarem, to potrzebujesz konta z grą na jednej z dwóch pecetowych platform dystrybucji. Dodatkowo potrzebujesz też istniejącego lub zupełnie nowego konta 2K Games. To założysz w kilka minut, włączając w to wysyłkę maila z potwierdzeniem aktywacji konta.

Po utworzeniu konta na stronie 2K Games zaloguj się do pecetowej platformy na której masz Sid Meier’s Civilization 6. Oczywiście takie logowanie jest równoznaczne ze zgodą na dostęp wydawcy do określonych informacji o koncie, o czym nie można zapomnieć. Jak wspomniałem, czas do namysłu jest dosyć długi, więc zdecyduj się w dowolnej chwili. Poniżej zapis ze streamu, podczas którego Firaxis zaprezentowało zabawę Rzymem Cezara.

Przy okazji przypominamy, że pierwsze DLC z przepustki Leader Pass do Civilization 6 zadebiutuje już 21 listopada. Posiadacze wydania Antologia otrzymają wszystkie nowości bez dodatkowych dopłat.