Civilization 6 z pakietem budowniczych. Data premiery DLC The Great Builders

  • Post category:Newsy

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami kolejny miesiąc przyniesie następne DLC z przepustki Leader Pass do Sid Meier’s Civilization 6. Data premiery pakietu The Great Builders została wyznaczona na 15 marca. Tego dnia do posiadaczy przepustki i wydania Antologia trafi trzech nowych przywódców. Na liście znajdziemy tym razem Teodorę dla Bizancjum, Ludwika II Niemieckiego oraz Sejonga Wielkiego dla Korei. Każda z postaci trafi do strategii z unikalną zdolnością, która uzupełni listę atutów samej nacji.

Data premiery The Great Builders

Jeśli zdecydowałeś się na zakup przepustki, ale ominąłeś kilka dodatków i DLC, to pamiętaj, że dostęp do niektórych przywódców może być niemożliwy. Ze wspomnianego grona tylko Ludwik II zasila dostępne w podstawce Niemcy. Tymczasem Korea pojawiła się w dodatku Rise and Fall a Bizancjum w przepustce New Frontier Pass.

The Great Builders to przedostatnie DLC z zapowiedzianej w minionym roku przepustki. W planach jest jeszcze pakiet władców Anglii, którego debiutu spodziewamy się w połowie kwietnia. Nie wiadomo czy Firaxis planuje kolejne nowości dla strategii z 2016 roku. Pewne jest za to, że Sid Meier’s Civilization 7 już powstaje, co oficjalnie potwierdzili twórcy.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.