Civilization 7 w produkcji. Oficjalny komunikat Firaxis Games

  • Post category:Newsy

Jeśli od dłuższego czasu wyglądałeś informacji dotyczących kolejnej odsłony serii strategii sygnowanej nazwiskiem Sida Meiera, to mamy ważne wieści. Firaxis Games potwierdziło na Twitterze, że Civilization 7 jest już w produkcji. Niestety to na razie wszystko, co zakomunikowano i chyba przez dłuższy czas pozostaniemy bez żadnych konkretów.

Civilization 7 w produkcji

Ekipa zdobyła się jedynie na krótki wpis, nie informując jednocześnie o tym, że szykuje się oficjalna zapowiedź czy prezentacja gry. Jednocześnie biorąc pod uwagę fakt, że za marką stoi 2K Games, na pokaz możemy jeszcze długo czekać.

Civilization 7 od dłuższego czasu było wyczekiwane przez fanów marki, a fakt, że już w produkcji sugeruje, że odliczanie się rozpoczęło. Nie tak dawno dowiedzieliśmy się, że Firaxis na razie nie ma żadnych wieści o XCOM 3, a po średniej, z komercyjnego punktu widzenia premierze Marvel’s Midnight Suns ekipa potrzebowała czegoś mocnego. Tak otrzymaliśmy wzmiankę o kolejnej odsłonie i z powodzeniem można dzielić się spekulacjami oraz listami życzeń.

Tymczasem w Civilization 6 wciąż rozwija się przepustka sezonowa Leader Pass, która wczoraj otrzymała kolejne DLC – Rulers of Sahara. Do końca przepustki i najpewniej dalszego rozwoju gry pozostały jeszcze dwa pakiety dodatkowej zawartości.