Clash 2 z datą premiery. Twórcy ogłosili wczesny dostęp na PC

  • Post category:Newsy

Ciekawe nowiny dla wszystkich, którzy z nostalgią wspominają wydane jeszcze w 1998 roku Clash. Polska Agencja Prasowa zakomunikowała, kiedy odbędzie się premiera kontynuacji turowej strategii. Data premiery Clash 2 przypada na 30 września, gdy produkcja ukaże się wyłącznie w dedykowanej aplikacji producenta. Miesiąc później – 28 października – Clash 2 zadebiutuje na platformach Steam i GOG. Termin debiutu na konsole Xbox zostanie ogłoszony dopiero w 2023 roku.

Clash 2 data premiery

Przypomnijmy, że Clash 2 miało ukazać się jeszcze w kwietniu, ale studio zdecydowało o przesunięciu premiery. Teraz jest nowa data premiery Clash 2, ale dodatkowo doszedł wątek wczesnego dostępu. Szczerze mówiąc po publikowanych przez ekipę materiałach z gry mogliśmy spodziewać się takiego scenariusza. Trudno oceniać mechaniki, ale sama warstwa wizualna nie jest szczególnie czytelna czy imponująca.

Prime Bit Games oszacowało, że pełen zwrot osiągnie już przy 30 tysiącach sprzedanych kopii. Liczymy, że w czasie wczesnego dostępu strategia wybije się zarówno jakością, jak i grywalnością ponad oczekiwane minimum. Tymczasem czekamy do września i pierwszych kroków Clash 2 na rynku.