Clash 2 nie wygląda zbyt czytelnie. Gameplay trailer z polskiej strategii

  • Post category:Newsy

Już tylko kilka dni dzieliłoby nas od oficjalnej premiery Clash 2. Jednak wydawca poinformował niedawno, że debiut przesunięto na wrzesień. Teraz na pocieszenie otrzymaliśmy gameplay trailer Clash 2, który prezentuje podstawowe mechanizmy rozgrywki. Po części może tłumaczyć też, dlaczego Prime Bit obrało kurs na jesień.

clash 2 gameplay trailer

Turowa strategia z katalogu polskiego wydawcy na pierwszy rzut oka mocno odstaje jakością grafiki. Widać szlify w oświetleniu czy efektach cząsteczkowych, ale całość jest słabo nieczytelna. Nostalgia to jedno, ale liczę, że producenci wykorzystają dodatkowe miesiące na zauważalne poprawki w tym aspekcie. Gameplay trailer Clash 2 znajdziesz poniżej.

Strategia przeniesie nas na kontynent Karkhan w kilka lat po zakończeniu z wydanego w 1998 roku oryginału. Podczas zabawy opowiemy się po jednej ze stron w konflikcie religijnym, wcielając się w Czystowierców i sprzeciwiających się nim Innowierców. Postacie i jednostki z kart historii wesprą bohaterowie rozmaitych mitów i legend.

Premiera Clash 2 ma odbyć się we wrześniu tego roku na komputerach osobistych za pośrednictwem Steam i GOG.

Więcej gier strategicznych.

Źródło: Steam.