Swastyki na życzenie w Commandos: Origins. Mapy w taktycznej strategii na nowym zwiastunie

  • Post category:Newsy

Kalypso uraczyło nas kolejnym materiałem promocyjnym nadchodzącego Commandos Origins. Zaplanowana na ten rok taktyczna strategia doczekała się pobieżnej prezentacji aren, na których przyjdzie działać tytułowej jednostce. Sądząc po zwiastunie, mapy w Commandos Origins będą nie tylko zróżnicowane, ale też całkiem spore. To przy odpowiednim rozlokowaniu przeciwników powinno dać dużo miejsca na kreatywną zabawę mechanikami rozgrywki.

Commandos Origins mapy

Jednak trailer to nie tylko mapy w Commandos Origins. Niemal od początku materiału w oczy rzucają się flagi III Rzeszy i fakt, że brakuje na nich charakterystycznej swastyki. Tu jednak nadchodzą dobre wieści prosto od Kalypso Media. W odpowiedzi na krytykę graczy, wobec cenzury remasterów serii Commandos, Origins pozwoli na historyczne symbole. Twórcy przygotowali specjalną opcję w grze, która pozwoli nam wybrać, w jakim wydaniu chcemy doświadczać tytułu.

Commandos: Origins zmierza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series, a także usługi Game Pass Microsoftu. Wydawca podtrzymuje, że produkcja studia Claymore Games ukaże się jeszcze w 2024 roku, ale nie wskazał konkretnej daty. Tym samym najbliższy kwartał raczej odpada, ale może zagramy już tego lata. Gdy tylko pojawią się konkrety, to je podrzucimy, a tymczasem rzuć okiem na rzeczony zwiastun i poprzednią prezentację Origins.

Poznaj najważniejsze strategie 2024 roku i wybierz sobie kolejną grę.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.