Różne drogi, ten sam cel. Elastyczna rozgrywka na zwiastunie Company of Heroes 3

  • Post category:Newsy

Premiera gry Company of Heroes 3 zbliża się wielkimi krokami. Już za niespełna tydzień przeniesiemy się na dwa kolejne fronty II wojny światowej. Na tę okazję Relic Entertainment wypuściło kolejny zwiastun strategii, prezentując, jak elastyczna jest rozgrywka w Company of Heroes 3. Materiał skupia się na jednej z włoskich misji, którą kolejni deweloperzy przechodzą na różne sposoby, by osiągnąć ten sam cel. Przy okazji oglądamy potencjał poszczególnych taktyk, włączając niewątpliwe przewagi oraz wady każdego z podejść. Zobacz załączony do wiadomości materiał.

Rozgrywka Company of Heroes 3

Przypomnijmy, że w odróżnieniu od wcześniejszych gier z serii Company of Heroes 3 zaoferuje dynamiczną kampanię fabularną. Ta przeniesie nas na front włoski, gdzie jak w serii Total War, pokierujemy działaniami na mapie regionu. Od tego, jak ustawimy wojska i które kompanie przygotujemy do misji, ich przebieg będzie się znacząco różnić. To wprowadza kolejną warstwę taktycznych decyzji do marki. Klasyczne podejście zobaczymy za to podczas walk w Afryce, gdzie w liniowej kampanii podejmiemy się wyreżyserowanych. przez twórców wyzwań.

Company of Heroes 3 zadebiutuje na komputerach osobistych już 23 lutego. Przy okazji rzeczonej odsłony seria ukaże się też na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series. Debiut na nowych platformach zaplanowany jest na 2023 rok, ale nie ma jeszcze konkretnego terminu.