Company of Heroes 3 przeniesie grafikę i realizm na nowy poziom. Nowe wideo twórców

  • Post category:Newsy

Relic Entertainment opublikowało kolejny materiał promocyjny swojej nadchodzącej strategii. Tematem wideo jest grafika w Company of Heroes 3, która ma wejść na nieznany serii poziom. Twórcy zaprezentowali nowe efekty wizualne, dzięki którym na modelach pojazdów zobaczymy nie tylko zmieniające się oświetlenie, ale też drobinki z aktualnie przemierzanej nawierzchni. Sporo uwagi poświęcono też destrukcji pojazdów i otoczenia, a także samej wymianie ognia.

company of heroes 3 screenshot

Studio poradziło się ekspertów i społeczności oraz zapoznało z materiałami źródłowymi. Wszystko po to, by grafika w Company of Heroes 3 jak najlepiej oddawała realne efekty towarzyszące m.in. uderzeniom pocisków czy wystrzałom artylerii. Niestety Relic wciąż podpiera się fragmentami rozgrywki z wersji pre-alpha, więc trudno zweryfikować śmiałe deklaracje. Jednak już na pierwszy rzut oka widać, że efekty wizualne towarzyszące wymianie ognia kradną wiele FPS wczesnej wersji strategii.

Relic wciąż nie ujawnił oficjalnej daty premiery Company of Heroes 3 na PC. Strategia czasu rzeczywistego ma ukazać się przed końcem tego roku. Jednak na tym etapie o pierwszej połowie 2022 roku możemy raczej zapomnieć.

Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej o znaczeniu ukształtowania terenu dla rozgrywki, to odsyłam cię do poprzedniego wpisu o grze.

Sprawdź też listę najważniejszych premier strategii na 2022 rok i wybierz kolejną grę dla siebie.

Źródło: YouTube.