Jednostki z prawdziwego zdarzenia w Company of Heroes 3. Twórcy chwalą się realizmem w strategii

  • Post category:Newsy

Deweloperzy ze studia Relic Entertainment uraczyli nas kolejnym wpisem o pracach nad swoim najnowszym RTS-em. Tym razem na blogu pojawiły się jednostki w Company of Heroes 3, które zaoferują nam nieznany dotąd poziom realizmu. Twórcy pochwalili się zupełnie innym podejściem do projektowania jednostek. Na potrzeby Company of Heroes 3 powstają modele, których każdy drobny szczegół jest edytowalny. W ten sposób ekipa nie tylko recyklinguje przygotowaną już treść, ale też może ją szybko poprawić w reakcji na uwagi fanów.

Company of Heroes 3 jednostki

Jednak nade wszystko jednostki z Company of Heroes 3 cechuje nadzwyczajny autentyzm. Relic odrobiło pracę domową i zajrzało pod każdy kamień, by wygląd jednostek i pojazdów był zgodny z realiami historycznymi. Dotyczy to nie tylko krojów stroju, odpowiednich oznaczeń, ale nawet nasycenia kolorów tkanin, z których je wykonano. Ekipa nawiązała w ten sposób do nowego wideo, które skupia się na grafice w Company of Heroes 3 i jej realizmie.

Niestety Relic wciąż nie ujawniło kiedy odbędzie się premiera Company of Heroes 3. Gra powinna ukazać się jeszcze przed końcem tego roku. Czekamy niecierpliwie i liczymy na sukces na miarę pierwszej odsłony cyklu.

Sprawdź najważniejsze premiery strategii na PC w 2022 roku i znajdź kolejną grę dla siebie.

Company of Heroes 3 jednostki 2

Źródło: Relic.