Dwie kampanie na premierę. Wiemy, kiedy zadebiutuje Company of Heroes 3

  • Post category:Newsy

Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami, po dzisiejszym streamie wiemy już, kiedy odbędzie się premiera Company of Heroes 3. Relic Entertainment opublikowało nowy zwiastun i podało, że gra zadebiutuje 17 listopada tego roku. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że na dzień debiutu strategia zaoferuje dwie kampanie – włoską i północnoafrykańską. Zobacz poniższy materiał wideo.

Wygląda na to, że studio Relic Entertainment szykuje się do kolejnych ważnych doniesień. Podobnie jak podczas zapowiedzi swojej najnowszej strategii ekipa włączyła odliczanie do specjalnego streamu. Najpewniej już jutro dowiemy się kiedy odbędzie się premiera Company of Heroes 3, aczkolwiek niewykluczone, że nie będzie to jedyna wiadomość.

company of heroes 3 key art

Sceneria trwającego właśnie 24-godzinnego streamu bezpośrednio nawiązuje do tytułu, a gra ma ukazać się jeszcze w tym roku. Najwyższa pora, żebyśmy dowiedzieli się, na kiedy planowana jest premiera Company of Heroes 3. Wszystko stanie się jasne już o 19:00 czasu polskiego. Jeśli chcesz otrzymać wieści z pierwszej ręki, to w stosownym czasie zgłoś się pod ten adres.

Company of Heroes 3 to bez wątpienia jedna z najważniejszych premier strategii w 2022 roku. Twórcy już od dłuższego czasu chwalą się rozmaitymi elementami gry, która jawi się jako spadkobierca pierwszej odsłony z mechanikami w stylu Total War.

Gdy SEGA i Relic Entertainment przekażą świetne nowiny, to zaktualizujemy niniejszy tekst. Więcej o strategiach przeczytasz tutaj.

Źródło: PCGamer.