Coraz lepsze Company of Heroes 3. Twórcy chwalą się poprawionym interfejsem

  • Post category:Newsy

Niestety jak już zapewne wiesz w listopadzie nie zagramy w Company of Heroes 3. Strategia zadebiutuje w lutym 2023 roku, bo twórcy chcą jeszcze ją dopracować. By nie być gołosłownym, ekipa opublikowała w sieci jeden z przykładów nadchodzących usprawnień. Załączony do wiadomości screen prezentuje nowy, ulepszony interfejs użytkownika w Company of Heroes 3. To był jeden z postulatów graczy, po obcowaniu z udostępnionymi przez twórców wczesnymi wersjami strategii.

Company of Heroes 3 interfejs

Już na pierwszy rzut oka widać, że nowy interfejs Company of Heroes 3 zyskał na czytelności. Wzorem klasyków gatunku informacje o jednostce koncentrują się w prawym dolnym rogu ekranu, tak gdzie będzie ich szukać wprawne oko weterana strategii. Poszczególne elementy podkreślono charakterystycznymi barwami i odcieniami, a całość została odpowiednio przeskalowana. Jednocześnie widać, że paleta barw całej gry została wyraźnie nasycona, przez co elementy krajobrazu i jednostki są dużo lepiej widoczne.

Relic Entertainment jeszcze nie raz pochwali się z nami wprowadzanymi poprawkami. Tak przynajmniej deklarowało studio przy okazji komunikatu o obsuwie. Przypomnijmy, że Company of Heroes 3 miało zadebiutować 17 listopada, ale nową datę premiery wyznaczono na 23 lutego. Twórcy podkreślali, że nie zamierzają tworzyć żadnej nowej zawartości, ale wykorzystają dodatkowy czas na dopracowanie strategii.

Company of Heroes 3 zmierza wyłącznie na komputery osobiste.