Company of Heroes 3 opóźnione. Nowa data premiery strategii

  • Post category:Newsy

Kolejna z wyczekiwanych strategii odpuszcza tegoroczny debiut. W najnowszym komunikacie przedstawiciele studia Relic Entertainment ogłosili, że Company of Heroes 3 zostało opóźnione. Nowa data premiery strategii to 23 luty 2023 roku. Tym samym gra ukaże się za niespełna pół roku. O ile oczywiście plany nie ulegną zmianie.

Company of Heroes 3 poprawki wersji alfa

Decyzja o przesunięciu premiery jest sporym zaskoczeniem. SEGA startowała już z kampanią promocyjną i w sieci pojawiało się coraz więcej materiałów z gry. Tymczasem Relic Entertainment zwyczajnie uznało, że to jeszcze nie to. Z komunikatu wynika jednoznacznie, że gra jest kompletna i nie otrzyma więcej zawartości. Company of Heroes 3 zostało opóźnione, bo zdaniem twórców nie oddaje pełni doświadczenia, które studio chce przekazać w nasze ręce. Dlatego spędzi dodatkowy czas pod okiem deweloperów, którzy zagwarantują, że produkcja ucieszy fanów marki.

Ekipa przypomniała jednocześnie, że CoH 3 będzie największą jak dotąd odsłoną serii. Strategia zaoferuje na premierę cztery grywalne nacje, dwie kampanie singlowe oraz przeszło 120 różnorodnych jednostek. Zapowiada się świetnie, a jak wiadomo, w tej branży lepiej się spóźnić niż zaliczyć falstart.

Company of Heroes 3 zmierza wyłącznie na komputery osobiste. Nowa strategia z serii ponownie bierze na tapet II wojnę światową. Globalny konflikt poznamy tym razem poprzez starcia na frontach włoskim i afrykańskim. Polskim wydawcą gry jest firma Cenega.