Company of Heroes 3 otrzyma poprawki przed premierą. Podsumowanie testów alfa

  • Post category:Newsy

Kilka tygodni temu studio Relic Entertainment ogłosiło kilka ważnych informacji. Poznaliśmy datę premiery i cenę gry Company of Heroes 3, a także dowiedzieliśmy się, że zaoferuje ona także afrykańską kampanię. W tym samym czasie gracze mogli pobawić się w jej wycinek w ramach testów, które ostatnio ekipa postanowiła podsumować. Okazuje się, że na życzenie społeczności Company of Heroes 3 otrzyma poprawki dla wersji alfa w kilku niezwykle istotnych obszarach.

Company of Heroes 3 poprawki kontrast

Company of Heroes 3 – poprawki wersji alfa

W specjalnym wpisie twórcy wskazali na interfejs użytkownika, który już doczekał się kilku ważnych zmian, ale sam proces jest jeszcze daleki od finalizacji. Ekipa próbuje znaleźć odpowiedni balans pomiędzy oczekiwaniami graczy, a spójnym projektem, czego efekty mamy oglądać już wkrótce. Gracze zgłosili też liczne problemy z czytelnością na mapach, przede wszystkim przez niewielki kontrast i momentami zbyt silne oświetlenie. Po poprawkach całość będzie znacznie przyjemniejsza dla oka, czego przykład możesz zobaczyć na załączonej do wiadomości grafice.

Company of Heroes 3 poprawki wersji alfa

Company of Heroes 3 otrzyma poprawki także dla ustawień sterowania i kamery. Graczom zależy na większym polu do personalizacji mapowania, a ekipie na zapewnieniu możliwie łatwego dostępu dla wszystkich graczy. Prace nad ustawieniami kamery wciąż są w toku, a gdy będą zakończone, to gracze odczują odpowiednio wszystko, co dzieje się na mapach strategii. Jednocześnie Relic Entertainment stawia na odpowiednio zaakcentowaną reprezentację nacji, które brały udział w kampaniach. Zamierza jeszcze lepiej przyłożyć się do odwzorowania jednostek i oddziałów.

Premiera Company of Heroes 3 przypada na 17 listopada tego roku, ale to wciąż odległy termin, a twórcom pracy nie brakuje. Na ten moment wyjściowa cena strategii to 239 złotych na platformie Steam. Niedługo ekipa powinna ujawnić kolejne materiały z gry oraz pokusić się o testy beta. Tymczasem sprawdź najważniejsze premiery gier strategicznych w 2022 roku i wybierz kolejny tytuł dla siebie.

Źródło: Steam.