Odliczanie do premiery Chaos Gate – Daemonhunters. Już dziś stream z nagrodami

  • Post category:Newsy

Kampania promocyjna najnowszego taktycznego RPG w uniwersum Warhammer najwyraźniej wchodzi w ostatnią fazę. Wydawca gry, firma Frontier Foundry zaprosił nas na specjalny stream dewelopera Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters. Podczas niego zobaczymy nowe fragmenty rozgrywki z Chaos Gate, a także zyskamy szansę na specjalne przedmioty do wykorzystania w grze. Dzisiejszy stream dewelopera rozpoczyna serię cotygodniowych transmisji, które doprowadzą nas do majowej premiery tytułu. Start o 18:00 na oficjalnym kanale w Twitch.tv.

chaos gate daemonhunters stream

Widzowie mogą liczyć na trzy elementy wyposażenia dla Grey Knights – Ectar’s Brand, Ectar’s Blade oraz Testo of Faith. By wykorzystać je w grze konieczna będzie rejestracja w serwisie Frontier Foundry, który znajdziecie pod tym adresem. Konto dotyczy wyłącznie cyfrowych bonusów i nie jest warunkiem koniecznym dla zwykłej zabawy z grą.

Premiera nowego Warhammer 40,000: Chaos Gate odbędzie się już 5 maja. Oznacza to, że czekają nas co najmniej cztery transmisje dewelopera Daemonhunters i mnóstwo bonusów. Taktyczny erpeg odda pod naszą komendę oddziały Grey Knights, które rzucimy do walki z Wykwitem i demonami Nurgle’a. Obiecującą grę możesz nabyć przedpremierowo za 161,99 złotych na platformach cyfrowej dystrybucji PC.

Sprawdź: Wymagania sprzętowe Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters.

Źródło: Steam.