Znamy datę premiery Darkest Dungeon 2 na Steam. Zagraj w demo już dziś

  • Post category:Newsy

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na pierwszym tegorocznym Steam Next Fest pojawiła się wersja demonstracyjna Darkest Dungeon 2. Tym samym już teraz możesz sprawdzić wycinek kontynuacji jednego z najważniejszych taktycznych RPG 2016 roku. To jednak nie wszystko. Red Hook Studios przy okazji wskazało, na kiedy przypada data premiery Darkest Dungeon 2. Produkcja zakończy etap wczesnego dostępu dokładnie 8 maja. Tego dnia gra pojawi się w pełniej wersji nie tylko na Epic Games Store, ale również na Steam.

Data premiery Darkest Dungeon 2

Darkest Dungeon 2 – data premiery i demo na Steam

Nie da się ukryć, że debiutanckie dzieło kanadyjskiego studia zebrało sporo zasłużonych laurów, ale kontynuacja miała mocno pod górkę. Ekipa nie chciała odcinać kuponów od uznanej formuły i zaproponowała wiele nowości, które niekoniecznie spodobały się graczom. W toku wczesnego dostępu poszczególne elementy Darkest Dungeon 2 zostały zmodyfikowane, a całość otrzyma jeszcze kilka ważnych aktualizacji. Najbliższa z nich trafi na serwery Epic Games Store już wkrótce. Tymczasem warto zanurzyć się w mrocznym klimacie demka i sprawdzić, czy majowy debiut faktycznie ucieszy.

Darkest Dungeon 2 na razie zmierza jedynie na pecety. Red Hook Studios od początku zapowiadało, że konsolowe wydania są w planach, ale trafią na tapet dopiero gdy produkt będzie kompletny. Fani mogą oczekiwać też równie klimatycznych co pomysłowych rozszerzeń do gry. Jednocześnie całość ponownie nieźle przeczołga zarówno gracza, jak i jego podopiecznych.

Darkest Dungeon 2 znalazło się w naszym rankingu najważniejszych tegorocznych premier. Sprawdź pozostałe nowości.