Pokonaj mrok. Premiera Darkest Dungeon 2 na PC Steam i Epic

  • Post category:Newsy

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dzisiaj rozpoczyna się nowy etap rozwoju najnowszego taktycznego RPG od Red Hook Studios. Na platformach Steam i Epic Games Store odbyła się premiera Darkest Dungeon 2, czyli kontynuacji hitu z 2016 roku. Tytuł po kilkunastu miesiącach w katalogu wczesnego dostępu doczekał się wersji 1.0, a z nią wydania w sklepie Valve. Zainteresowani tytułem powinni przygotować się na wydatek niespełna 190 złotych. Specjalną propozycją dla posiadaczy pierwszej części na Steam jest pakiet The Iron Crown, w którym Darkest Dungeon 2 można nabyć za niemal 139 złotych. Powrót mroku uświetnił załączony na końcu wiadomości zwiastun.

Premiera Darkest Dungeon 2

Darkest Dungeon 2 – premiera wersji 1.0 i dalsze plany

Kanadyjskie studio podkreśla, że oficjalny debiut Darkest Dungeon 2, to dopiero początek kolejnych masochistycznych przygód. Zespół zamierza wspierać sequel równie aktywnie, co pierwszą odsłonę, która doczekała się kilku większych rozszerzeń. Poza płatną zawartością taktyczne RPG otrzyma także sporo darmowych dodatków, aktualizacji i usprawnień. Jednocześnie w najbliższym czasie twórcy zamierzają przygotować pełnoprawne narzędzia dla modderów, by wesprzeć kreatywność społeczności.

Tymczasem dzisiaj czeka na nas 12 grywalnych postaci z potwierdzonym niedawno biczownikiem, z których pomocą zmierzymy się z pięcioma aktami kampanii. Dwa ostatnie oraz wspomniany już bohater zarezerwowane są wyłącznie dla wersji 1.0. Obok tego na debiut gra otrzymała mnóstwo pomniejszej zawartości, która zapewni mięsistą rozgrywkę.

Czy pełen obraz wyjaśni najbardziej kontrowersyjne zmiany w rozgrywce? Chętnie się przekonamy. Sprawdź minimalne i zalecane wymagania sprzętowe Darkest Dungeon 2 i nastrój się na klęskę z poniższym zwiastunem.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.