Warhammer: Vermintide 2 z kolejną przygodą w listopadzie. Gra wciąż za darmo na Steam

  • Post category:Newsy

Nawet jeśli już lada dzień premiera najnowszej gry studia Fatshark, to ekipa nie zapomina o miłośnikach Vermintide 2. W najnowszym wpisie na Steam twórcy ujawnili, że data premiery darmowego DLC Trail of Treachery przypada już niebawem, 8 listopada. Warhammer: Vermintide 2 otrzyma nowy rozdział zmagań z siłami Chaosu. Zobacz załączony do wiadomości zwiastun.

Zanim przejdziemy do samych nowinek, przypomnijmy, że jeszcze do 7 listopada możesz odebrać Warhammer: Vermintide 2 za darmo na platformie Steam. Po więcej gier za darmo w listopadzie odsyłamy tutaj.

Warhammer Vermintide 2

Trail of Treachery – data premiery i pierwsze szczegóły

Z najnowszą paczką zawartości do wydanego w 2018 roku Vermintide 2 zagości zimowy klimat. Trail of Treachery skupia się na misji, podczas której eskortujemy karawanę do wioski Tockstadt. Ta padła ofiarą niewyjaśnionego ataku, a nasze przybycie wcale nie zwiastuje, że najgorsze już za nią. Twórcy zwracają uwagę na lawiny śnieżne i życzą powodzenia w badaniu losów wioski.

Warto podkreślić, że nowa przygoda w świecie Games Workshop nie pojawi się od razu w całości. 8 listopada rozegramy pierwszą część misji, a na drugą będziemy musieli poczekać aż do 2023 roku. Biorąc pod uwagę fakt, że jeszcze przed końcem miesiąca zadebiutuje Warhammer 40,000: Darktide, to na pewno będzie co robić.

Warhammer: Vermintide 2 zadebiutowało w 2018 roku na PC, a później pojawiło się także na konsolach PlayStation i Xbox. Seria przenosi formułę Left 4 Dead do świata Warhammera, gdzie czwórka bohaterów stawia czoła niezliczonym hordom Skavenów i Wojowników Chaosu.