Demo Darkest Dungeon 2 na najbliższym Steam Next Fest. Nowa data premiery

  • Post category:Newsy

Jeśli nie po drodze ci z zakupami na Epic Games Store, a należysz do grona fanów marki Darkest Dungeon to nadstaw ucha. W najnowszym komunikacie Red Hook Studios ogłosiło, że wersja demo Darkest Dungeon 2 zagości na Steam Next Fest. Festiwal przyszłych gier rozpoczyna się w sklepie Valve już 6 lutego i tego dnia będziesz mógł bawić się z taktycznym RPG. Twórcy przy okazji przypomnieli, że jeszcze w grudniu zdecydowali się przesunąć premierę finalnej wersji. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom Darkest Dungeon 2 opuści wczesny dostęp, i pojawi się na Steam, dopiero w czerwcu.

Darkest Dungeon 2 demo na Steam

Demo Darkest Dungeon 2 na Steam Next Fest

Na tę chwilę nie wiadomo jak wiele z wczesnej wersji tytułu zostanie oddane na ręce użytkowników demka. Red Hook obiecało za to specjalne streamy z udziałem twórców i wypuściło okolicznościową grafikę dla uczczenia 7 rocznicy premiery pierwowzoru.

Najbliższy Steam Next Fest wystartuje już 6 lutego i potrwa do 13 lutego. Obok już wspomnianego taktycznego RPG-a podczas festiwalu pojawi się także demo m.in. Xenonauts 2. Deweloperzy i wydawcy na razie ostrożnie ogłaszają się z udziałem w wydarzeniu, ale bliżej samej imprezy przygotujemy listę najciekawszych pozycji.

Darkest Dungeon 2 jest rozwijane w usłudze wczesnego dostępu Epic Games Store. Gra miała otrzymać pełną wersję już w lutym tego roku, ale deweloperzy wciąż mają wiele pracy przed sobą. Tymczasem już teraz projekt nabiera kształtów z autorskimi pomysłami twórców i poprawkami za uwagami graczy.

Omawiana produkcja zagościła w naszym rankingu najważniejszych premier na 2023 rok. Sprawdź pozostałe propozycje.

Darkest Dungeon