Mniej grindu to więcej zabawy. Mod do Diablo 2 Resurrected odświeża doświadczenie

  • Post category:Newsy

Jeśli poszukujesz świeżych doznań w Diablo 2 Resurrected, to być może zainteresuje cię nowy mod CCV. Fanowski projekt stawia na pierwszym miejscu dobrą zabawę, zagęszczając Sanktuarium potworami i nieco zmniejszając potrzebę grindowania. Wszystko to już od pierwszych chwil, gdy tylko opuścimy Obozowisko Łotrzyc.

Diablo 2 Resurrected art

CCV mod do Diablo 2 Resurrected oferuje Kostkę Horadrimów, a także księgi portalu i identyfikacji już od początku rozgrywki. Do tego gracz może rozdać 20 punktów do statystyki i 2 punkty dla umiejętności. Jednocześnie postać na wejście ma dłuższy pasek staminy, co wyeliminuje przerwy w eksploracji. Na dokładkę modder przygotował ponad 100 nowych receptur do Kostki Horadrimów. Co w zamian? Na każdym poziomie trudności Diablo 2 Resurrected zwiększono kary do odporności na żywioły i trzykrotnie zwiększono liczbę przeciwników. Ci ostatni zadają nam znacznie więcej obrażeń, do nawet 300% bonusowych batów od bossów.

Zainteresowany? Udaj się pod ten adres i pobierz modyfikację dla zabawy w trybie offline.

Premiera Diablo 2 Resurrected odbyła się we wrześniu minionego roku na PC i konsolach. Najnowszy publiczny projekt w katalogu Blizzarda niedawno otrzymał aktualizację 2.4, która rozpoczęła pierwszy sezon drabinki rankingowej. Twórcy remastera wykonali świetną pracę, ale nie da się ukryć, że Diablo 2 zdążyło się już nieco zestarzeć przez 20 lat.

Diablo 2 Resurrected CCV mod