Upadek Nefalemów – znamy datę premiery Sezonu 26 w Diablo 3

  • Post category:Newsy

Jeszcze w kwietniu ruszą sezony rankingowe w dwóch grach z serii Diablo. Firma ogłosiła właśnie Sezon 26 w Diablo 3 zatytułowany Upadek Nefalemów rozpocznie się już 15 kwietnia. Czyli na dwa tygodnie przed uruchomieniem pierwszego cyklu drabinki w Diablo 2 Resurrected. Zanim rozpocznie się Upadek Nefalemów otrzymamy aktualizację gry oznaczoną numerem 2.7.3. Tę zaplanowano na 12 kwietnia. Fani kultowej serii mogą spodziewać się nowych wyzwań, nagród i zmian w rozgrywce. Co nowego w Diablo 3?

diablo 3 sezon 26

Sezon 26 w Diablo 3 – Upadek Nefalemów

Główną atrakcją kolejnego sezonu rozgrywek w grze ma być Powracający Koszmar. Blizzard po raz pierwszy wprowadza do gry nową aktywność, czyli serię prób, które sprawdzą, jak długo nasz bohater utrzyma się przy życiu. Twórcy opisują to jako „przytłaczające, intensywne wydarzenie o rosnącym poziomie trudności”. W czasie zabawy sprawdzimy, co stało się z Nefalemami, którzy zawiedli i spróbujemy sprostać wyzwaniom.

Ozdoby podczas sezonu to wciąż recykling nagród z poprzednich drabinek. Jednak gracze, którzy przetrwają Upadek Nefalemów i ukończą etap Strażnik otrzymają portret Pamiątka Rakkisa i zwierzaka Zębaty Piechur. Poza nimi czekają na nas nagrody za postępy i podboje sezonowe, które twórcy wynagrodzą nam darami Haedriga, które przeznaczymy na odblokowanie zestawów klasowych.

Aktualizacja 2.7.3 do Diablo 3

Poprzedzająca premierę sezonu aktualizacja wprowadzi na serwery nowe aktywności, a przy okazji kilka zmian w dobrze znanych mechanikach. Twórcy nanieśli poprawki w Głębokich Szczelinach i wybranych przedmiotach oraz usunęli kilka błędów. Pełna lista zmian w artykule źródłowym.

W Diablo 3 zagrasz na PC i konsolach. Gra trafiła na rynek w 2012 roku, a Blizzard nieprzerwanie stara się o nowości sezonowe. Całe szczęście, że firma nie zdecydowała się na zsynchronizowanie sezonu Upadek Nefalemów z Diablo 2 Resurrected. Być może unikniemy długich kolejek na serwery.