Co przyniesie pierwszy sezon w Diablo 4? Data premiery i szczegóły wydarzenia

  • Post category:Newsy

Od premiery Diablo 4 minął dokładnie miesiąc i trzeba przyznać, że wielu graczy zdołało poznać grę na wskroś. Niektórzy zdążyli się już nawet nieźle wynudzić. Najwyższa pora sprawdzić, co Blizzard szykuje dla wszystkich, którzy planują zostać na dłużej. Ekipa postanowiła zaprezentować dziś pierwszy sezon w Diablo 4. Wydarzenie zatytułowane Season of the Malignant rozpocznie się dokładnie 20 lipca. Jakie atrakcje przygotował Blizzard?

Diablo-4-sezon

Pierwszy sezon w Diablo 4 – data premiery i atrakcje

Wątek fabularny Season of the Malignant rozpoczyna się zaraz po wydarzeniach zaprezentowanych w kampanii. Tytułowe Plugastwo to specjalna mechanika, która pojawi się w świecie Sanktuarium. Gracze czyszczący lochy będą mogli spotkać specjalne wersje elitarnych przeciwników, po których pokonaniu, przyzwą ich w jeszcze potężniejszej wersji. W nagrodę za ukończenie wyzwania otrzymamy coś w rodzaju klejnotów w gniazdach ekwipunku, jak kamienie szlachetne, by wzmocnić swoje buildy o nowe „Aspekty”.

Pierwszy sezon Diablo 4 wprowadzi też specjalne wersje lochów, w których szansa na spotkanie Plugawych elit będzie znacznie większa. Obok tego Season of the Malignant przyniesie specjalny ciąg misji fabularnych, nowych pomniejszych przeciwników i bossów. Nie zabraknie też przepustki powiązanej z postaciami sezonowymi. Ta będzie dostępna dla wszystkich graczy, ale tylko ci, którzy wykupią płatną wersję otrzymają wszystkie nagrody.

Warto wspomnieć, że chociaż sezon wystartuje 20 lipca, to jeszcze 18 lipca Diablo 4 doczeka się sporej aktualizacji. W niej znajdziemy choćby nowe legendarne i unikalne przedmioty. Dodatkowo twórcy wzięli pod uwagę oczekiwania graczy dotyczące zachowania postępów w eksploracji świata. Począwszy od 18 lipca, już po dużej aktualizacji, logowanie na postać z największymi postępami w odkrywaniu świata (ołtarze, mapa), na stałe przypisze te osiągnięcia do naszego konta Diablo 4 i rozszerzy na każdy kolejny sezon.

W oczekiwaniu na początek pierwszego sezonu w najnowszym RPG akcji Blizzarda sprawdź też nasz praktyczny poradnik do Diablo 4.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.