Zapowiedziano zamknięte testy beta Diablo 4. Jak się załapać?

  • Post category:Newsy

Wygląda na to, że w przyszłym roku faktycznie zagramy w najnowsze action RPG Blizzarda. W najnowszym wpisie na swoim blogu firma ogłosiła, że już niebawem wystartują testy beta Diablo 4. Pierwsza tura ruszy w listopadzie i jak można się domyślać, będzie zarezerwowana jedynie dla zaproszonych graczy. Na szczęście niedługo po niej, na początku 2023 roku Blizzard planuje publiczne testy nowego Diablo. Jak załapać się na testowanie produkcji?

Diablo 4 Testy beta

Diablo 4 – zamknięte testy beta

Tym razem nie wystarczy łut szczęścia i wpisanie na listę. Twórcy jasno oznajmili, że do testów zaproszą graczy, którzy spędzili sporo czasu w fazie endgame dla gier Diablo 2: Resurrected, Diablo 3 i Immortal. Głownie dlatego, że to właśnie tej części rozgrywki, poświęcona będzie pierwsza tura zamkniętych testów. Nie mamy co liczyć na fabularne spojlery, a udział w zabawie wiąże się z zobowiązaniem do zachowania poufności.

Podczas zamkniętej bety gracze zaznają koszmaru, który w oficjalnej wersji będzie dostępny dopiero po spełnieniu określonych warunków. Kluczowym wydarzeniem będzie Helltide – specjalne wydarzenie, podczas którego przeciwnicy otrzymają szczególne wzmocnienia i zaoferują ciekawe nagrody. Na uczestników czekają też dedykowane zadania, lochy i wgląd w późniejsze etapy rozwoju postaci.

Na tym etapie nie wiadomo, jaką zawartość będziemy testować podczas otwartych testów ani też, kiedy dokładnie możemy się ich spodziewać. Czekamy na kolejne wieści, a gdy się pojawią, to na pewno poinformujemy.

Closed End Game Beta – jak się zapisać?

Testy beta Diablo 4 odbędą się za pośrednictwem PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series. Żeby mieć szansę na udział, to poza bogatą historią zabawy z poprzednimi grami z serii należy zmienić ustawienia konta na Battle.net.

  1. Poprzez stronę lub aplikację Battle.net przejdź do ustawień konta.
  2. Wybierz zakładkę z ustawieniami prywatności i zejdź do komunikacji z twórcami.
  3. Wyraź zgodę na otrzymywanie specjalnych ofert do Blizzarda i zapisz ustawienia.
  4. Wybrani gracze otrzymają wiadomość z instrukcjami na wskazany przez siebie adres mailowy. Wyrażona wcześniej zgoda może skutkować otrzymywaniem reklam, ale w każdym momencie możesz ją wycofać.

Diablo 4 zadebiutuje w 2023 roku na komputerach osobistych i konsolach. Głównym przeciwnikiem czwartej odsłony serii będzie Lilith.

Więcej mainstreamu.