Stań na czele Fremenów w Dune: Spice Wars. Data premiery w Steam Early Access

  • Post category:Newsy

Shiro Games ogłosiło termin debiutu swojej najnowszej, zapowiedzianej w grudniu strategii. Kiedy premiera Dune Spice Wars? Mieszkanka 4X z RTS-em osadzona w uniwersum Franka Herberta trafi do Steam Early Access już 26 kwietnia. Wczesna wersja gry jest aktualnie w fazie testów i przygotowań do udostępnienia graczom. W tym samym czasie twórcy zdradzili, że czwartym grywalnym stronnictwem w grze będą Fremeni.

dune spice wars kiedy premiera

Termin debiutu w Steam Early Access nie jest specjalnym zaskoczeniem. Informacje o planach wydawniczych wielu rozmaitych gier wyciekły w minionym miesiącu z bazy danych Steam. Przeciek nie pokrył się ostatecznie z planami dla m.in. Songs of Conquest, ale w przypadku Dune: Spice Wars sprawdził się idealnie.

Dune: Spice Wars połączy globalne mechanizmy gatunku 4X z rozgrywką w czasie rzeczywistym. Shiro Games z pewnością nauczyło się sporo podczas prac nad Northgard, ale nowy tytuł nie będzie recyklingiem gotowych rozwiązań. Premiera finalnej wersji odbędzie się na pecetach po około roku Wczesnego Dostępu.

Źródło: Shiro Games.