Koniec przepychanek o przyprawę. Dune: Spice Wars otrzymało kampanię fabularną Conquest

  • Post category:Newsy

Nadeszła chwila, na którą czekało wielu fanów strategii Dune: Spice Wars. Shiro Games wypuściło zapowiedzianą z dawna aktualizację tytułu. Dzięki niej zgodnie z wcześniejszymi obietnicami w Dune: Spice Wars wylądowała kampania fabularna. Tryb Conquest jest już dostępny, nawet jeśli sama gra zamierza spędzić jeszcze kilka miesięcy w usłudze wczesnego dostępu. Twórcy zadeklarowali przy tym, że z biegiem czasu znacznie rozbudują kampanię, jak i samą strategię. Czym uraczy nas dziś Conquest?

Dune Spice Wars Conquest kampania

Dune: Spice Wars – kampania fabularna Conquest w szczegółach

Zabawa w Podboju okroi listę grywalnych frakcji do trzech wielkich rodów – Atrydów, Harkonennów i Corrino – które poprowadzimy do całkowitej dominacji w serii scenariuszy. Kampania oferuje unikalne drzewka rozwoju dla wielkich domów, ale też serię wyzwań, które zmuszą nas do elastyczności na drodze do osiągnięcia ostatecznego celu. Każda kampania zajmie nam około 10 godzin rozgrywki, a Shiro Games zapewnia, że nie będzie dwóch takich samych sesji. Na końcu wiadomości znajdziesz premierowy zwiastun Podboju.

Nowy tryb to jednak nie wszystko. Najnowsza aktualizacja Dune: Spice Wars wprowadza też kilka nowości. Wśród nich warto wymienić pięć dodatkowych samouczków dla podstaw rozgrywki i nowe budynki dla frakcji. Ekipa mocno przebudowała też poszczególne stronnictwa, zmieniła warunki zwycięstwa i poprawiła balans rozgrywki. Lista zmian, poprawek i atrakcji jest całkiem spora, a wszystko znajdziesz tutaj.

Dune: Spice Wars ukazało się we wczesnym dostępie jeszcze w minionym roku. Ekipa szacuje, że większość prac nad strategią jest już zakończona, a gra doczeka się oficjalnej premiery w drugiej połowie tego roku. Jeśli jeszcze nie grałeś, to z pewnością zachęcą cię do tego nasze wrażenia z Dune: Spice Wars, a jeżeli już grasz, to nie zaszkodzi zajrzeć do praktycznego poradnika .

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.