Dying Light: Enhanced Edition i Shapez za darmo na PC w Epic Games Store

  • Post category:Newsy

Rozpoczął się kolejny tydzień okazji w Epic Game Store. Tym razem na fanów pecetowego grania czekają aż dwie darmowe gry. Do 13 kwietnia możesz odebrać za darmo na PC Dying Light: Enhanced Edition oraz Shapez. Wystarczy zalogować się na swoje konto w sklepie i dodać produkty do biblioteki przed zakończeniem promocji.

Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że wraz z wygaśnięciem bieżących okazji, czekać będą na nas kolejne dwie produkcje. W najbliższy czwartek Epic rozda za darmo gry Mordhau i Second Extinction.

Po więcej darmowych gier na PC w kwietniu odsyłamy do naszego regularnie aktualizowanego zestawienia.

za darmo na PC Epic Games

Dying Light i Shapez za darmo na PC

Dying Light to wydany oryginalnie w 2015 roku pierwszoosobowy survival horror od polskiego Techlandu. Udostępniona za darmo kopia w wydaniu Enhanced Edition obok podstawki oferuje także rozszerzenie The Following oraz zawartość przepustki dla pierwszego roku rozwoju gry. Co więcej, niniejszy prezent możesz uzupełnić o kilka tematycznych DLC dostępnych w ofercie sklepu:

  • L4D2 Bill & Gnome Chompski Pack;
  • Unturned Weapon Pack;
  • Left 4 Dead 2 Weapon Pack;
  • Chivalry Weapon Pack;
  • Rust Weapon Pack;
  • Ox Warrior Bundle.

Shapez to minimalistyczna strategia z 2020 roku inspirowana hitem Factorio. Podczas rozgrywki projektujemy linie produkcyjne, dzięki którym powstaną rozmaite kształty. Nasze łańcuchy przemysłowe muszą uwzględnić szereg surowców i półproduktów, które w końcowej fazie cyklu pozwolą uzyskać oczekiwany rezultat. Całość stanowi ciekawe połączenie strategii z grą logiczną, a licencja open source pozwala wszystkim zainteresowanym wpłynąć na rozwój tytułu.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.