Elden Ring Game Boy Demake. Użytkownik reddit chwali się projektem

  • Post category:Newsy

Elden Ring w mgnieniu oka stało się fenomenem. Najnowsza gra japońskiego From Software bez wątpienia spełniła oczekiwania fanów i zarazem otworzyła się na nową publikę. Nic dziwnego, że społeczność od miesięcy prześciga się w tworzeniu modów czy powiązanych z grą projektów. Najnowszy z nich zaprezentował jeden z użytkowników forum reddit. Na krótkim nagraniu widzimy demake gry Elden Ring opracowany z myślą na Nintendo Game Boy.

Elden Ring Game Boy Demake

Wideo przedstawia jedynie pierwszą lokację z bossem, którego zadaniem jest przytemperować nowych graczy. Doskonale znany fanom soulslike zabieg rozpoczyna właściwą rozgrywkę. Tej dla Elden Ring Game Boy Demake jeszcze nie pokazano, ale już wiadomo, że fan zamierza odtworzyć przynajmniej Pogrobno (Limgrave). Trzymamy kciuki i czekamy na grywalną wersję.

Premiera Elden Ring odbyła się 25 lutego na komputerach osobistych i konsolach PlayStation oraz Xbox. Wyczekiwana gra w pierwszych dniach kulała pod kątem optymalizacji, ale szybka reakcja twórców zagwarantowała komercyjny sukces.

Duchowy spadkobierca Dark Souls w otwartym świecie przyciągnął kilkanaście milionów graczy. Teraz przed lata będzie punktem odniesienia dla nowych otwartych światów, tak jak Dark Souls było drogowskazem dla mechaniki walki.

Źródło: reddit.