Znamy datę premiery DLC Endzone – A World Apart: Distant Places

  • Post category:Newsy

W najnowszym komunikacie prasowym Assemble Entertainment ujawniło termin debiutu nowego DLC do Endzone – A World Apart. City-builder z elementami walki o przetrwanie otrzyma pakiet Distant Places, którego data premiery przypada na 17 maja. Wydawca nie ograniczył się do zwykłej wzmianki, bo przy okazji opublikował też szereg screenów prezentujących zawartość DLC.

Distant Places DLC

Endzone – A World Apart: Distant Places zaoferuje dalekie ekspedycje poza granice osady. Odbudowująca cywilizację na powierzchni ludzkość wsiądzie w balony, by przemierzać dalekie krainy i zbadać cztery różnorodne lokacje. Fabularyzowane wyprawy przyniosą osadnikom szereg korzyści, ale wymagają od nas znacznych przygotowań. Przy okazji DLC w Endzone pojawią się też specjalne budynki, a osadnicy posmakują egzotycznej żywości.

Dla fanów wydanej w marcu minionego roku strategii z elementami city-buildera nieodległa data premiery Distant Places to z pewnością dobra wiadomość. Po wspomniane wcześniej screeny odsyłam cię do komunikatu na platformie Steam. Endzone – A World Apart jak dotąd dostępne jest jedynie na komputerach osobistych, ale już 19 maja zadebiutują wydania na PlayStation 5 i Xbox Series.

Więcej gier strategicznych.

Źródło: Steam.