DLC Domination do Europa Universalis 4 z datą premiery. Bonusowe utwory dla pre-orderów

  • Post category:Newsy

Paradox Interactive całkiem prędko nawiązało do oficjalnej zapowiedzi kolejnego dużego DLC do Europa Universalis 4. W najnowszym wpisie na Steam szwedzki wydawca poinformował, na kiedy przypada data premiery pakietu Domination. W tym samym momencie wystartowały zamówienia przedpremierowe, co uświetniono załączonym do wiadomości zwiastunem.

Domination EU4 data premiery

EU4: Domination – data premiery i zamówienia przedpremierowe

DLC Domination ukaże się dokładnie 18 kwietnia. Każdy, kto zdecyduje się na zakup przed premierą może liczyć na bonus w postaci pakietu muzycznego March of Power. To zestaw sześciu dodatkowych utworów inspirowanych klimatem Europy i Azji. Dodatek wyceniono zgodnie z nowymi stawkami, na 91,99 złotych, ale wszyscy zainteresowani mogą ograć zawartość w ramach Expansion Subscription.

Przypomnijmy, że Europa Universalis 4: Domination skupia się na największych, najpopularniejszych nacjach w grze. Twórcy postanowili zagwarantować nowe doświadczenia wszystkim, którzy nieprzerwanie wracają do strategii nawet niemal dekadę po premierze. Największych nowości doczekają się: Imperium Osmańskie, Chiny, Japonia, Rosja, Hiszpania, Francja i Wielka Brytania. Mocarstwa otrzymają nowe drzewka zadań, reformy, możliwości zarządzania społeczeństwem i mnóstwo wydarzeń w świecie gry.

Europa Universalis 4 zadebiutowało w sierpniu 2013 roku wyłącznie na PC. Od tego czasu grand strategy studia Paradox doczekało się niemal 40 dodatków i rozszerzeń, a poprzednim z nich jest ubiegłoroczne Lions of the North. Na zainteresowanych czeka ogrom zawartości, ale za dostęp do całości poza promocją przyszłoby zapłacić ponad 2 tysiące złotych.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.