Gladiator i Expeditions: Rome. Twórcy zapraszają na pokaz nowości w grze

  • Post category:Newsy

Wygląda na to, że niebawem Expeditions: Rome doczeka się interesujących nowości. Przedstawiciele studia Logic Artist opublikowali na Steam specjalny komunikat. Wiadomość bezpośrednio nawiązuje do filmu Gladiator z 2000 roku, pytając „Are you not entertained?”. Zaraz po tym mamy zapowiedzieć streamu z udziałem deweloperów, którzy zamierzają przekazać nam ważne wieści. Zapowiedź dodatku a może obszerna aktualizacja? Tego dowiemy się już we wtorek 12 kwietnia o 15:00 na oficjalnym kanale THQ Nordic w serwisie Twitch.tv.

Expeditions Rome

Premiera Expeditions: Rome odbyła się 20 stycznia. Taktyczne RPG z elementami strategii zabiera nas do starożytnego Rzymu. Tam wcielamy się w potomka rzymskiego dostojnika, którego zamordowano z przyczyn politycznych. By uniknąć tego samego losu, protagonista ucieka z Rzymu i zaciąga się do Legionu. Podczas rozgrywki toczymy walki z wrogami w szeregu kampanii, co pozwala umocnić naszą pozycję i wziąć odwet na zabójcy ojca.

Gra zebrała niezłe noty krytyków z 80 punktami w serwisie Metacritic. Trafiła też w gusta użytkowników Steam i przeszło 80% z nich poleciło grę innym użytkownikom sklepu Valve. Teraz pozostaje czekać na specjalny stream i nowości w Expeditions Rome.

Więcej gier taktycznych.

Źródło: Steam.