Falling Frontier prezentuje się fenomenalnie na nowym, długim gameplayu

  • Post category:Newsy

Redakcja IGN uraczyła nas kolejnym materiałem wideo ze świetnie zapowiadającego się Falling Frontier. Kosmiczny RTS od Stutter Fox Studios może i jest jeszcze w produkcji, ale trzeba przyznać, że już teraz robi wrażenie. Długi gameplay z Falling Frontier obejmuje kilka kluczowych elementów rozgrywki, wskazując obrany przez twórców kierunek.

Falling Frontier długi gameplay

Falling Frontier – długi gameplay z nadchodzącej strategii

Na załączonym do wiadomości materiale możesz zobaczyć choćby przygotowanie do misji, personalizację statków, potyczki, bombardowanie planety czy skok w nadświetlną. Wszystko z dużym naciskiem na detale i smaczki, które z pewnością docenią entuzjaści fantastyki naukowej. Od razu widać, że twórcy odpowiednio wykorzystali dodatkowy czas, gdy nie wisiało już nad nimi widmo rychłego wczesnego dostępu.

Falling Frontier zmierza wyłącznie na PC i pojawi się na Steam, GOG i w Epic Games Store. Niestety po serii kolejnych obsuw Hooded Horse ostatecznie wyznaczyło debiut na 2025 rok. Na więcej informacji będziemy musieli zatem jeszcze długo czekać, ale od razu widać, że szykuje się solidna kosmiczna strategia.

Tytuł stawia na walkę o dominację w proceduralnie wygenerowanym układzie planetarnym. Z wcześniejszych komunikatów studia wiemy, że postawi na logistykę, zarządzanie zasobami, dbanie o załogę i taktyczne wykorzystanie pieczołowicie przygotowanej floty. Trzymamy kciuki i czekamy na dalsze prezentacje RTS-a.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.