Falling Frontier z kolejnym opóźnieniem. Twórca prosi o cierpliwość i dziękuje za wsparcie

  • Post category:Newsy

Nici z rychłej premiery kosmicznej strategii Stutter Fox Studios. Po ubiegłorocznej obsuwie nadeszła pora na kolejny komunikat, z którego dowiedzieliśmy się, że data premiery Falling Frontier znów została przesunięta. Twórca nie wskazał żadnego konkretnego terminu, a jedynie zapewnił, że Falling Frontier trafi do Steam Early Access jeszcze w tym roku.

strategie wczesny dostęp 2022 falling frontier

W specjalnym komunikacie twórca przyznał, że ekipa potrzebuje jeszcze więcej czasu na przygotowanie wczesnej wersji. Dodatkowe miesiące wykorzysta na gruntowne testy i wdrażanie uwag, które zgłoszą uczestnicy testów. Wszystko po to, by Falling Frontier w pełni wykorzystało swój potencjał. Deweloper nie zamierza zostawić nas z pustymi rękami – w najbliższym czasie udostępni na YouTube nowe fragmenty swojego dzieła.

W tej sytuacji możemy jedynie uzbroić się w jeszcze większe pokłady cierpliwości. Warto pamiętać, że za cały ambitny projekt odpowiada jedna osoba, a gdy tylko pojawi się konkretna data premiery Falling Frontier, to na pewno o tym napiszemy.

Tymczasem sprawdź pozostałe obiecujące strategie, które jeszcze w tym roku trafią do Steam Early Access na PC.

Źródło: Steam.