Falling Frontier zalicza kolejną, jeszcze większą obsuwę. Wiadomość od twórcy

  • Post category:Newsy

Obiecujące Falling Frontier zalicza kolejne opóźnienie daty premiery. Prace wciąż trwają, ale na ich owoce poczekamy bardzo długo.

Bieżący rok kalendarzowy powoli dobiega końca, więc pora na cykliczną wiadomość dotyczącą obiecującej kosmicznej strategii. Tak jak w poprzednich latach Falling Frontier zalicza kolejne opóźnienie premiery. Tym razem wyjątkowo solidne, bo twórca na wstępie zaznaczył, że debiutu możemy wyglądać dopiero w 2025 roku.

Falling Frontier opóźnienie

Wedle niedawnych deklaracji gra miała ukazać się jeszcze przed końcem roku. Najpewniej w ramach wczesnego dostępu na platformie Steam. Jednak, jak ujawnił deweloper, choroba w rodzinie skutecznie wyłączała go z prac nad grą. Do stopnia, w którym tegoroczne wydanie strategii jest już niewykonalne. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że ekipa faktycznie poczyniła znaczne postępy, ale nie wystarczające, byśmy mogli sami je ocenić.

Tym samym nie pozostaje nam nic innego jak życzyć zdrowia i trzymać kciuki za dowiezienie Falling Frontier w nowym terminie. Stutter Fox Studios obiecało powrót w 2024 roku z kolejnymi nowościami o grze, a gdy te się pojawią, to z pewnością się o tym dowiesz. Tymczasem zostawiam cię z najnowszym pokazem ambitnego projektu.

Na szczęście na Falling Frontier nie kończy się kalendarz wydawniczy. Sprawdź pozostałe tegoroczne premiery we wczesnym dostępie.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.

Źródło: Steam.