Falling Frontier oczami twórcy. Kolejny zwiastun kosmicznej strategii

  • Post category:Newsy

Wygląda na to, że Hooded Horse małymi krokami zbliża się do wskazania oficjalnej daty premiery Falling Frontier. Na kanale wydawcy pojawił się nowy materiał wideo poświęcony grze. Wciąż jeszcze bez wielu szczegółów czy informacji, w tym tej najważniejszej, a za to z porcją rozgrywki. Kolejny zwiastun Falling Frontier to spojrzenie na grę oczami jej twórcy. Todd D’Arcy podkreśla na nim najważniejsze aspekty rozgrywki, a także wykłada filozofię, która za nimi stoi. Na stanowczo zbyt krótkim, 3-minutowym materiale zobaczysz walkę w kosmosie, zarządzanie sondami wywiadowczymi oraz personalizację floty.

Falling Frontier zwiastun

Falling Frontier przymierza się do premiery już od dłuższego czasu i mamy nadzieję, że w bieżącym roku wreszcie wyląduje na rynku. Rozgrywka łączy skrupulatne dbanie o ekonomię z eksploracją kosmosu, walką z przeciwnikami i masą możliwości przy projektowaniu statków. Najważniejszym aspektem rozgrywki będzie planowanie i odpowiednie alokowanie dostępnych zasobów, którym wtórować będzie wdrażanie strategii w życie.

Tak przynajmniej wynika z deklaracji twórcy, a niespieszne tempo rozgrywki czy starć w kosmosie wskazuje, że coś jest na rzeczy. Wracając do zwiastuna Falling Frontier, to na jego końcu deweloper dziękuje wszystkim, którzy obserwowali rozwój gry przez ostatnie lata. Brzmi to wręcz jak wyraźna sugestia, że niebawem otrzymamy termin debiutu. Czekamy i trzymamy kciuki.

Przy okazji odsyłamy do niedawnej prezentacji jednostki górniczej.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.