Farthest Frontier z imponującą liczbą budynków na premierę we Wczesnym Dostepie

  • Post category:Newsy

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Crate Entertainment opublikowało w sieci kolejny dziennik dewelopera. Po obszernym omówieniu podstawowych surowców w Farthest Frontier przyszła pora na budynki w grze. Podobnie jak w przypadku zasobów, nadchodzący city builder nie odchodzi za daleko od standardów gatunku. Inna sprawa, że według śmiałych zapowiedzi twórców już wczesna wersja gra zaoferuje nawet 70 różnych budynków. Do tego trzeba doliczyć też ich ulepszenia.

Farthest Frontier screen 2

Budynki w Farthest Frontier odpowiadają na podstawowe potrzeby mieszkańców naszej osady. Po zagwarantowaniu im odpowiedniego zakwaterowania przejdziemy do budynków użytkowych, produkcyjnych, magazynów i struktur obronnych. Przy okazji wytyczymy drogi i wzniesiemy mury wokół osady. Dopełnieniem wspomnianych są rozmaite ozdoby, które uświetnią miasteczko i wpłyną na samopoczucie mieszkańców. Fani Anno poczują się jak u siebie.

Rozrastające się miasto wymusi podnoszenie standardów życia, co będzie możliwe także poprzez ulepszenia budynków. Upgrade będzie możliwy dopiero po spełnieniu określonych wymagań, ale zainwestowane środki zwrócą się w dłuższej rozgrywce dzięki wielu korzyściom. Jak wykorzystamy narzędzia, które przygotowali dla nas twórcy? Z tym poczekajmy do premiery wczesnego dostępu.

Premiera Farthest Frontier w Steam Early Access na PC planowana jest na ten rok, ale na razie nie ma żadnego konkretnego terminu. Twórcy zapraszają na kolejny dziennik z produkcji, który być może odpowie na to pytanie.

Sprawdź zestawienie najważniejszych premier strategii na PC w 2022 roku i wybierz nową grę dla siebie.

Źródło: Steam.