Karawana nadjedzie tego lata. Farthest Frontier z datą premiery w Steam Early Access na PC

  • Post category:Newsy

Jeśli czekasz na najnowszą grę od Create Entertainment, to dobrze trafiłeś. Ekipa ujawniła kiedy odbędzie się premiera Farthest Frontier w Steam Early Access na PC. Opublikowany na PC Gaming Show zwiastun głosi, że data premiery przypada na 9 sierpnia. Oczywiście zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na początek otrzymamy wczesny dostęp. Jednak kolejne komunikaty jasno sugerowały, że niekompletne wydanie city-buildera i tak zapewni nam masę zawartości. Zobacz załączony poniżej zwiastun strategii.

Farthest Frontier pierwsze szczegóły

Nowa gra twórców Grimdawn to rozbudowana strategia czasu rzeczywistego, która skupi się na ekonomii. Podczas zabawy założymy osadę w dziczy, by konsekwentną pracą i sprawnym zarządzaniem przekształcić ją w dobrze prosperujące miasto. Równie istotne będzie reagowanie na rozmaite zagrożenia – od dzikich zwierząt po rozmaite epidemie. Ekipa już wcześniej zaprezentowała ogrom surowców i mnóstwo budynków, które przysłużą się naszym planom.

Na tę chwilę nie wiemy jeszcze na kiedy zaplanowana jest premiera pełnej wersji Farthest Frontier. Jednak można przypuszczać, że nie doczekamy się jej w tym roku. Po tak ważnych nowinach ekipa z pewnością jeszcze śmielej będzie promować swoją nową grę. Tylko na to czekamy i z pewnością poinformujemy cię o kolejnych nowinach.

Farthest Frontier zmierza na PC i będzie sprzedawane za pośrednictwem platformy Steam. Po więcej perełek dla Wczesnego Dostępu w 2022 roku udaje się tutaj.