Wiemy, kiedy wystartuje beta Frostpunk 2 na PC. Harmonogram i zawartość testu

  • Post category:Newsy

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy już zamówili, albo dopiero zamierzają sięgnąć po bogatsze wydanie Frostpunk 2. 11 bit studios ogłosiło wreszcie harmonogram i zawartość zapowiedzianego wcześniej testu swojej nadchodzącej strategii. Beta Frostpunk 2 rozpocznie się o 19:00 czasu polskiego w poniedziałek 15 kwietnia i potrwa do 22 kwietnia. Czego możemy się spodziewać?

Frostpunk 2 beta harmonogram

Frostpunk 2 – harmonogram i zawartość testu beta

Przez wskazany powyżej tydzień posiadacze edycji Digital Deluxe zmierzą się z trybem sandboksowym – Utopia Builder. Jak na testy przystało, nie otrzymamy dostępu do pełnej wersji trybu, ale jego przekonującego wycinka. Podczas zabawy, obok standardowych zagrożeń, zmierzymy się przede wszystkim z ludzkim dążeniem do władzy, które mocno da się nam we znaki.

Niestety wedle zapowiedzi twórców, beta build dostępny będzie wyłącznie w dwóch językach – angielskim i chińskim uproszczonym. Na pełen zakres lokalizacji, włącznie z polską, musimy poczekać do zbliżającej się premiery pełnej wersji. Zainteresowanych odsyłamy też do opublikowanych niedawno minimalnych i zalecanych wymagań sprzętowych Frostpunk 2.

Przypomnijmy, że dostęp do wersji beta to nie jedyna korzyść, jaką niesie zakup droższego wydania Digital Deluxe. Edycja gwarantuje też 3 popremierowe DLC, przedmiot kosmetyczny w grze, cyfrowy artbook i ścieżkę dźwiękową oraz 72-godzinny wcześniejszy dostęp do premierowej wersji.

Frostpunk 2 zadebiutuje na PC już 25 lipca. Gra pojawi się równocześnie na Steam, GOG, Microsoft Store i w katalogu PC Gaming Pass.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.