Zimno, zimno, jeszcze zimniej. Zobacz gameplay trailer Frostpunk 2 (aktualizacja)

  • Post category:Newsy

W nadchodzącym tygodniu 11 bit studios pokaże wreszcie pierwszy gameplay trailer wyczekiwanego Frostpunk 2.

Aktualizacja: Zgodnie z obietnicami studia, w sieci pojawił się pierwszy zwiastun rozgrywki z gry Frostpunk 2. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że strategia nie tylko zmierza na konsole PlayStation 5 i Xbox Series, ale też na dzień debiutu pojawi się w usłudze Game Pass.

Deweloperzy z 11 bit studios wreszcie nawiązali do grudniowych deklaracji dotyczących pokazu Frostpunk 2. Na Twitterze marki pojawiła się konkretny termin, kiedy to szeroka publika zobaczy coś więcej, niż krótki urywek i garść screenów z nadchodzącej strategii. Gameplay trailer gry Frostpunk 2 trafi do sieci już w najbliższy wtorek, 16 stycznia.

Frostpunk 2 gameplay trailer

Bardzo możliwe, że przy okazji pokazu pojawi się też konkretny termin debiutu. Obecnie wiemy tylko, że data premiery Frostpunk 2 przypadnie na pierwszą połowę bieżącego roku. Sam pokaz jest też bardzo blisko nadchodzącego Steam Next Fest, więc jest też mikroskopijna szansa, że ekipa dołączy do wydarzenia. Wszystko wyjaśni się jednak już za kilka dni, a gdy tak się stanie, to z pewnością o tym poinformujemy.

Frosptunk 2 zmierza na razie wyłącznie na komputery osobiste. Tytuł powróci do wątków, które znamy z pierwowzoru, ale deweloperzy przygotowali też wiele nowych wyzwań. W kontynuacji strategii żywioł wciąż będzie istotny, ale odczujemy znacznie większy nacisk różnych środowisk politycznych. Tu znajdziesz opublikowane niedawno screeny z sequela.

Gorączkowo wyczekujemy doniesień, ale kalendarz wydawniczy nie kończy się na Frostpunk 2. Wszystkie najważniejsze strategie 2024 roku znajdziesz tutaj.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.