Frozenheim – nowy zwiastun i czerwcowa data premiery strategii

  • Post category:Newsy
frozenheim data premiery

Ważne wieści dla fanów strategii city builder od polskiego Hyperstrange. Wydawca opublikował w sieci nowy zwiastun Frozenheim, a z nim pojawiła się oficjalna data premiery tytułu. Dzieło Paranoid Interactive opuści wczesny dostęp dokładnie 16 czerwca, by zadebiutować w pełnej wersji na PC Steam i GOG.com.

Data premiery Frozenheim to także zapowiedź podwyżki ceny. Pełne wydanie tytułu wyceniono na około 17 euro, czyli 80 złotych, ale blisko debiutu wystartuje specjalna promocja. W wersji 1.0 Frozenheim otrzyma wiele poprawek do oprawy wizualnej i mechanik rozgrywki. Wraz z ostatnimi szlifami gra otrzyma czwarty i ostatni rozdział kampanii fabularnej, podsumowujący nasze dotychczasowe zmagania we Wczesnym Dostępie.

Wczesna wersja Frozenheim zadebiutowała w maju ubiegłego roku. Hyperstrange pochwaliło się, że zainicjowany przez trzyosobowy zespół projekt Frozenheim znalazł niemal 200 tysięcy nabywców. Od siebie dodam za to, że w chwili pisania wiadomości przeszło 70% użytkowników poleca grę pozostałym użytkownikom platformy Steam.

Źródło: YouTube.