God of War Ragnarok – oficjalna data premiery na konsolach

  • Post category:Newsy

Sony postanowiło uciąć spekulacje, uspokoić graczy i zapobiec dalszym skrajnym zachowaniom członków społeczności. Najnowszy zwiastun gry God of War Ragnarok informuje, że data premiery wyczekiwanej gry przypada na 9 listopada. Z jednej strony jeszcze sobie poczekamy, ale przynajmniej jest spora szansa, że obejdzie się bez obsuwy. Kolejna gra z serii God of War zmierza na konsole PlayStation 4 i PlayStation 5, a później może pojawić się na PC. Zobacz załączony do wiadomości zwiastun tytułu.

God of War Ragnarok data premiery

Data premiery God of War Ragnarok od dłuższego czasu budziła wiele skrajnych emocji. Niedawno w sieci pojawiła się plotka, że termin premiery zostanie ujawniony przed końcem czerwca. Chociaż nie miało to żadnego podparcia w komunikatach Sony, to fani bardzo źle przyjęli to, że pogłoska się nie potwierdziła. Ostatecznie przedstawiciele firmy musieli interweniować na Twitterze. Z jednej strony poprosili o cierpliwość, z drugiej o rozrzedzenie toksycznej atmosfery. Być może dzisiejsze nowiny pozwolą twórcom dokończyć wydanie we względnym spokoju.

God of War Ragnarok zapowiedziano jeszcze w 2020 roku. Kontynuacja hitu z 2018 roku od początku budziła wiele emocji, także tych negatywnych. Społeczność bardzo źle przyjęła wieści o wersji na PlayStation 4 i przesunięciu premiery na 2022 rok. Pozostaje mieć nadzieję, że przepychanki w sieci, dziwne nagrania i niestosowne zdjęcia od fanów nie odcisnęły piętna na ostatecznym kształcie gry.

Źródło: YouTube.